ROZDRAŻEW. Na pikniku charytatywnym zebrali ponad 10 tys. zł

  • 7.05.2019, 10:32 (aktualizacja 07.05.2019 12:05)
  • Paweł Krawulski
ROZDRAŻEW. Na pikniku charytatywnym zebrali ponad 10 tys. zł S.KALAK Przejażdżki bryczką
5 maja odbył się w Rozdrażewie piknik charytatywny. Dochód przeznaczono na pomoc dla schorowanej rozdrażewianki Haliny Cepy, która straciła w pożarze męża i dorobek życia.

Lokalna społeczność pod wodzą Alicji Poślednik postanowiła pomóc. Razem ze Światem zabawy u Maziego i kilkoma innymi ludźmi dobrej woli zorganizowano zatem piknik charytatywny z wieloma atrakcjami. Dzieci chętnie korzystały z dmuchanych zamków czy malowania twarzy oraz licznych innych atrakcji.  Dla starszych przygotowano przejazdy bryczką czy znakowanie rowerów przez funkcjonariuszy z powiatowej komendy policji. Przybyły też panie z firmy Avon, które malowały chętnym rozdrażewiankom paznokcie.
Zaprezentowano  wóz strażacki OSP Budy-Wyki. Nie lada atrakcją okazały się przejażdżki motocyklem, zorganizowane przez klub Oldtimers i zaprzyjaźnionych motocyklistów. Dla dorosłych przygotowano studio urody i kształtowania sylwetki. Rozdrażewskie koło łowieckie Szarak zapewniło strzelanie do tarczy charytatywnej. Do dyspozycji były ponadto poduchy i zagłówki, które rozeszły się błyskawicznie. Pod koniec imprezy odbył się pokaz rajdowca Tomasza Bogacza.

- Ludzie są bardzo zadowoleni. Wszystko poszło zgodnie z planem, nawet pogoda nie była taka straszna. Nie sposób tutaj wymienić wszystkich osób, które wsparły organizację imprezy. Serdecznie dziękujemy wszystkim – komentuje A. Poślednik.

 

Podczas imprezy zebrano 9 tys. 684,13 zł. Dodatkowo Bank Spółdzielczy w Dobrzycy przekazał 1 tys. zł, czyli razem daje to 10 tys. 684,13 zł.

Syn pani Haliny, krotoszyński policjant Patryk Cepa, mówi z kolei: - Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy wsparli moją mamę. Zebrane środki zostaną  przekazana na rehabilitację oraz remont mieszkania. Serdecznie dziękuję także wszystkim organizatorom pikniku.

 

Paweł Krawulski

Zdjęcia (29)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe