ROZDRAŻEW. Kolejna biesiada seniorów już za nami (FOTO)

  • 26.04.2019, 19:15 (aktualizacja 28.04.2019 17:30)
  • Paweł Krawulski
ROZDRAŻEW. Kolejna biesiada seniorów już za nami (FOTO) Paweł Krawulski
Czwarta już rozdrażewska biesiada seniorów zakończyła się sukcesem.

 

Ja swoją nagrodę już odebrałam. Były nią radosne twarze uczestników - mówi Elżbieta Pauter, organizatorka przedsięwzięcia, przewodnicząca miejscowego koła emerytów.

Biesiada odbyła się 25 kwietnia w sali Kółka Rolniczego.  Zgromadziła ponad 180 seniorów z wielu klubów.  Zgromadzeni mogli usłyszeć  popisy wokalne seniorów przybyłych m.in. z Dobrzycy, Jaraczewa, Jarocina czy nawet Długiego Starego pod Lesznem. Oczywiście, nie brakowało  przedstawicieli kół z naszego powiatu, np. z Chwaliszewa, Kuklinowa, Kobylina, Krotoszyna.

Lista występujących liczyła 17 zespołów i solistów. Rozpoczęta o godz. 14.00 biesiada (w formie przeglądu) trwała do późnych godzin wieczornych.

Konferansjerami byli Dariusz Rupociński i Jan Zagrodnicki. To oni przedstawiali kolejnych wykonawców i sypali dowcipami jak z rękawa 

Rozdrażewianki z zespołu Aktywni zaprezentowały swoje niebanalne umiejętności taneczne .- Ich występ był prawdziwą wisienką na torcie tegorocznej biesiady - uważa E. Pauter. I dodaje: - Seniorzy po raz kolejny pokazali, że naprawdę umieją się bawić

Paweł Krawulski

Zdjęcia (63)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe