Na ul. Słodowej bez zmian. Auta blokują chodnik. Czy wreszcie się tym ktoś zajmie?

  • 23.04.2019, 09:10 (aktualizacja 27.04.2019 22:09)
  • (red.)
Na ul. Słodowej bez zmian. Auta blokują chodnik. Czy wreszcie się tym ktoś zajmie? CZYTELNIK "RK"
Ciągle niewyjaśniona pozostaje sprawa chodnika przy ul. Słodowej. Parkujące tam samochody na wysokości sklepu RTV-AGD uniemożliwiają przechodzenie, zwłaszcza przejeżdżanie matkom z wózkami.

O sprawie kilka tygodni temu powiadomił nas jeden z Czytelników. Pytaliśmy na policji i Powiatowym Zarządzie Dróg. Odpowiedzi był niekonkretne i wymijające. Tymczasem mieszkańcy niecierpliwią się.

Tam nic nie zrobiono mimo słów Urzędnika, że tam chodnik jest. Pytam gdzie? Czy naprawdę nie idzie tam białego pasa namalować. Tam ludzie wchodzą na prawą stronę jezdni, gdzie auta jeżdżą. Gdyby to była strona lewa to pół biedy, bo to ulica jednokierunkowa – pisze w mailu jeden z krotoszynian. Na dowód załącza też kilka zdjęć, które realnie potwierdzają, że występuje tu zagrożenie, a przepis drogowy jest nagminnie łamany.

Trudno oczekiwać ponadto od właściciela sklepu, by poradził sobie z ta sytuacją.

Wielokrotnie telefonowaliśmy do dyr. Powiatowego Zarządu Dróg, któremu nasz redakcyjny numer telefonu jest znany... Ani razu nie podniósł słuchawki, ani razu nie oddzwonił. Policja też zachowuje bierność...
Czy musi ktoś na masce auta wylądować, by ktoś zareagował. Czy nie liczy się ludzkie zdrowie czy życie – pisze zdenerwowany krotoszynianin.
Odpowiedź nasuwa się sama.

 

(red.)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

X-Men
X-Men 23.04.2019, 18:04
Sprowadzic tvn turbo absurdy drogowe i zobaczymy kto sie pośmieje
Mam dzieci.
Mam dzieci. 23.04.2019, 12:09
Tam za tym miejscem jest sklep z lodami. Jak mają dzieciaki na przykład po loda sobie pujść jezdnią???
Krajan
Krajan 23.04.2019, 12:05
Kto tak wogóle i jakim prawem sprzedał właścicielowi sklepu chodnik. Tam jest absurd drogowy bo przed i za tym miejscem chodnik jest a środek trzeba jezdnią pokonywać. Śmierdzi z daleka ta sprawa.
Jojo
Jojo 23.04.2019, 09:39
Łoł cuje ze byndzie afera między powiatowa

Pozostałe