ROZDRAŻEW. Pomoc dla pani Haliny. Straciła męża i dach nad głową

  • 21.04.2019, 12:34 (aktualizacja 27.04.2019 21:48)
  • Sebastian Pośpiech
ROZDRAŻEW. Pomoc dla pani Haliny. Straciła męża i dach nad głową
Halina Cepa z Rozdrażewa została bez mieszkania i środków do życia. Wszystko, co było w mieszkaniu w wyniku pożaru i akcji ratunkowej straży nie nadaje się do użytku. Potrzebne są też pieniądze na rehabilitację po udarze. Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy.

Kilka tygodni temu Pani Halinka trafiła do szpitala w Ostrowie Wlkp. z podejrzeniem udaru. Po badaniach okazało się, że ma niedowład lewej strony. Czeka ją długa i intensywna rehabilitacja, by przywrócić sprawność w ręce i w nodze.

W momencie, gdy miała już wychodzić ze szpitala na święta zdarzyła się kolejna tragedia. W mieszkaniu państwa Cepów wybuchł pożar. Niestety, w mieszkaniu był jej mąż Kazimierz. Strażacy ugasili płomienie i wyciągnęli Kazimierza, jednak niestety już nie żył. 
 

O tym tragicznym pożarze pisaliśmy TUTAJ.

 

- Możemy wciąż zastanawiać się, dlaczego to się stało i czy można było temu zapobiec… i choć rozmyślanie niczego nie zmieni my możemy wziąć los w swoje ręce i działać, by choć troszkę ulżyć Pani Halince - pisze w apelu o wsparcie finansowe inicjatorka akcji Alicja Poślednik z Rozdrażewa. 

 

Zwróciła się do mieszkańców Rozdrażewa i wszystkich ludzi dobrego serca z prośbą o wsparcie finansowe dla pani Halinki. Kobieta została bez mieszkania i praktycznie żadnych środków do życia. Wszystko, co było w mieszkaniu w wyniku pożaru i akcji ratunkowej straży nie nadaje się do użytku. Dodatkowo potrzebne są środki na rehabilitację, by postawić ją na nogi. 

Halina Cepa straciła dużo więcej niż dach nad głową, ale należy wierzyć, że nie zabraknie jej siły, by walczyć o swoje zdrowie i na nowo sobie wszystko poukładać. Nie cofniemy czasu, ale możemy mieć wpływ na przyszłość Pani Halinki. 
- Z całego serca serdecznie dziękuję za każdą złotówkę - kończy A. Poślednik. Do 21 kwietnia na koncie było już ponad 9.100 zł.

I Ty możesz pomóc! Wejdź na stronę, gdzie zorganizowana została zbiórka 

Sebastian Pośpiech
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe