Rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne (ZDJĘCIA)

  • 10.04.2019, 10:24 (aktualizacja 10.04.2019 10:39)
  • Sebastian Pośpiech
Rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne (ZDJĘCIA) S.POŚPIECH Gimnazjaliści w sali sportowej w szkole na Parcelkach
W środę 10 kwietnia równo o godz. 9.00 uczniowie trzecich klas gimnazjów w Krotoszynie rozpoczęli egzaminy. Na początek zdają z historii i wiedzy o społeczeństwie.

We wszystkich krotoszyńskich szkołach ruszyły egzaminy gimnazjalne. Dzieje się tak pomimo strajku nauczycieli. Dyrektorom placówek udało się skompletować komisje nadzorujące przebieg testów.  

- W naszych dwóch komisjach pracują nauczyciele z niepublicznych szkół oraz z Państwowej Szkoły Muzycznej  na terenie Krotoszyna - mówi p.o.  dyrektora Łukasz Paszek.

Podobnie w innych szkołach w komisjach znajdują się zazwyczaj katecheci, przedstawiciele dyrekcji szkół i emerytowani nauczyciele lub niestrajkujący pedagodzy z danych placówek.

Odwiedziliśmy również szkoły podstawowe na Błoniu, Parcelkach i SP nr 8.

 

Sebastian Pośpiech

Zdjęcia (41)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

V
V 17.04.2019, 01:25
Parcelki spoko.
Jan
Jan 11.04.2019, 08:49
Nauczyciele to jedna z największych grup przestępczych nie płacą podatku za korepetycje ukarać ich
nie nauczyciel
nie nauczyciel 11.04.2019, 18:18
Panie Janie, może jakieś dowody popełnienia przestępstwa?
gosc
gosc 10.04.2019, 20:06
Były nauczyciel nie wiesz co piszesz za komuny siedziałeś z palcem w d dyr i co nauczyłeś???
Były nauczyciel.
Były nauczyciel. 11.04.2019, 10:30
Gościu , skąd możesz wiedzieć co ja robiłem za czasów "komuny", w sumie ciekawe co ty robiłeś. Wiem co piszę i mam świadomość tego , kogo mój tekst dotyczy.Standardowo bywa tak ,że osoba która jest łamistrajkiem trzyma , jak to piszesz palec........ by później czerpać korzyści z osiągnięć ludzi z którymi się nie identyfikował .
Były nauczyciel.
Były nauczyciel. 10.04.2019, 14:30
Szukając w historycznych zapisach dotyczących strajków , łatwo można odnaleźć termin "łamistrajk" .To historia rozliczy tych , którzy dzisiaj zasiedli w komisjach egzaminacyjnych za judaszowe srebrniki.Jest mi bardzo przykro , że Ci którzy walczą o swoją godność mają za swoimi plecami takich ludzi.
MiKst
MiKst 10.04.2019, 18:54
bo są tacy co chętnie w komisji zasiądą bo są widziani i zauważeni przez zwierzchników, że nie robią im problemów w pracy, przez co mają lepsze i przychylniejsze noty później. Niektórzy tylko na to patrzą, żeby się szefowi przymilić. Nie patrzą na dobro ogółu. I tak swoje dostaną, bo ktoś musi teraz im oddać, za oddaną przysługę, W końcu koledzy będą patrzeć na nich spode łba, więc może jakieś "szkodliwe" im się należy. Przykro, że nauczyciele zarabiają tak mało. Nie jestem nauczycielem ale przykro, że poprzednia władza rozwaliła poważanie nauczycieli, przez wpuszczenie do szkół ludzi bez wykształcenia, pozwolenie na uczenie ludziom, którzy są po szkoleniach, kursach, studiach podyplomowych z danego przedmiotu (a podstawę mają z czegoś innego). To spowodowało, że źle uczyli, młodzież wychodziła ze szkół sfrustrowana a rodzice jeszcze bardziej. A te kilka sztuk nauczycieli z wykształceniem odpowiednim nie naprawią tego, co tamci zepsuli. I teraz nie poważa się nauczycieli, bo większość patrzy na nich przez pryzmat złych doświadczeń. Ale, ci, którzy są wykształceni z pewnością zarabiają za mało i nie wiem o co jest ten dramat. Niech usuną tych, co mają tylko kurs, a studia z socjologii i innych, co wogóle nie powinno mieć miejsca, a tym co mają prawdziwe wykształcenie niech dadzą to, czego rządają. Inne grupy społeczne dostały.
Rodzic
Rodzic 10.04.2019, 18:46
Moze procz czubka wlasnego ......warto spojrzec na tych wszystkich mlodych ludzi....Nie ich wina ze sa "nieszczesliwym"rocznikiem. Szacunek dla tych w ktorych jednak jest empatia.😃

Pozostałe