Sto lat dla Komputronika, czyli urodziny salonu w Krotoszynie

  • 27.02.2019, 20:11 (aktualizacja 09.03.2019 15:11)
  • tekst sponsorowany
Sto lat dla Komputronika, czyli urodziny salonu w Krotoszynie
Komputronik zaprasza serdecznie wszystkich swoich klientów do wspólnego świętowania urodzin salonu przy ulicy Bienickiej 2A. Obchody kolejnej rocznicy rozpoczną się o godzinie 10:00, 2 marca bieżącego roku. Z okazji tego święta przygotowano szereg specjalnych promocji i atrakcyjną ofertę produktową.

Już w najbliższą sobotę Komputronik, razem ze swoimi klientami, celebrować będzie urodziny salonu w Krotoszynie. Choć zwyczaj mówi, że to jubilat otrzymuje prezenty, tym razem to on będzie obdarowywać swoich gości. Na klientów odwiedzających salon w dniu urodzin czekać będzie wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a wśród nich laptopy i smartfony, a także szeroki wachlarz akcesoriów komputerów między innymi: myszki, dyski zewnętrzne czy pendrive’y. Szczegóły oferty tutaj.

Bogata oferta sprzętu dostępnego na miejscu zapewni nawet najbardziej wymagającym klientom to, czego nie mogą zaoferować zakupy online. Wybrany produkt będzie można dokładnie obejrzeć, zapoznać się z jego możliwościami i przetestować funkcjonalności. Doskonale przeszkolony personel odpowie na wszystkie pytania i doradzi w wyborze sprzętu tak, by odpowiadał on konkretnym potrzebom.

Sklep, należący do jednej z najbardziej rozpoznawalnych sieci sklepów ze sprzętem IT, RTV i AGD w Polsce, będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Salon można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

 

* * *

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Obecnie marka posiada prawie 140 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

* * *

Kontakt dla mediów:
Izabela Grzelak
PR Manager
[email protected]
tel. 663 010 01

tekst sponsorowany

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Pozostałe