SULMIERZYCE. Daniel i Karolina Kulawscy zapisali się do PiS-u!

  • 5.02.2019, 10:03
  • Sebastian Pośpiech
SULMIERZYCE. Daniel i Karolina Kulawscy zapisali się do PiS-u! S.POŚPIECH Radna Karolina Zaborek-Kulawska
Radna miejska Karolina Zaborek-Kulawska i jej mąż Daniel, były rajca oraz kandydat na burmistrza Sulmierzyc, wstąpili do Prawa i Sprawiedliwości. Chcą wzmocnić swoją pozycję oraz zacząć budowę struktur partyjnych w Sulmierzycach.

- Na początku grudnia 2018 r. złożyliśmy deklarację członkowską i w zeszłym tygodniu zostaliśmy przyjęci do PiS-u – powiedział nam Daniel Kulawski.

Przyjął ich zarząd okręgu
Na zeszłotygodniowym posiedzeniu zarządu okręgowego PiS w Jarocinie podjęto uchwały o przyjęciu do tej partii dwojga sulmierzyczan.

- Chciałbym, aby pani Karolina budowała struktury w Sulmierzycach. Cieszymy się, bo to bardzo dobry początek. W tej miejscowości byliśmy do tej pory dość słabi. Trudno nam było walczyć o głosy  mieszkańców oraz przebicie się do społeczeństwa – mówi Jarosław Kubiak, asystent senatora Łukasza Mikołajczyka, kierującego PiS-em w pow. krotoszyńskim. 
 

Pomóc pozyskać środki
Karolina Zaborek-Kulawska podkreśla, że dobro mieszkańców i rozwój jej miasteczka to dla niej cele nadrzędne. - Gwarancję tego rozwoju jest współpraca z rządem i władzami województwa. Dzięki niej możemy z powodzeniem realizować chociażby programy rządowe na budowę dróg, które w Sulmierzycach są bolączką – powiedziała Rzeczy Krotoszyńskiej. Jak zaznaczyła, jest głęboko przekonana, że dotychczasowa współpraca burmistrza z przedstawicielami PiS stanie się jeszcze bardziej owocna, gdy rada miejska zyska przedstawiciela tej partii.

Nie solo, ale w grupie
- Niepokoiło mnie, że w powiecie są trudności z przebiciem się nowych ludzi, nowych koncepcji. Sam się o tym w Sulmierzycach przekonałem - stwierdził Daniel Kulawski. Przyznaje, że najpierw chciał razem  z żoną iść własną ścieżką, ale wspólnie stwierdzili, iż bez wsparcia organizacyjnego, jakim dysponuje partia polityczna, niewiele osiągną. – Chodzi o rozwój naszych ambicji. (...) Grałem solo, a teraz będę funkcjonował w życiu społecznym bardziej zespołowo  – mówi D. Kulawski. Chciałby, aby pojawiła się lokalnie duża siła polityczna, która będzie poważną konkurencją dla PSL-u.
(PEŁNY TEKST W WYDANIU PAPIEROWYM)
 

Sebastian Pośpiech

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (59)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sulimirka
Sulimirka Wczoraj, 18:38
Tonący brzytwy się chwyta żal mi ich ( ciekawe czymu Pani Kulawska nie udostępniła jeszcze tego na FB ? Nie umie stawic czoła porażce i komentarza a to jest polityka ) trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść !
Katarzyna
Katarzyna 2 dni temu, 21:44
Ludzie dajcie spokój p.K jest już wypalona a p.D no cóż chyba tez dzięki swojej drugiej połówce ,
k
k 14.02.2019, 20:12
Wstydźcie się wszyscy ,którzy obrazacie Daniela i Kaję.Typowa sulmierzycka zawiść,zazdrość i nienawiść.Typowe dla platformersów.Żenada.
Daniel i Kaja
Daniel i Kaja 11.02.2019, 23:26
Fakt, moje niedopatrzenie, że nie udostępniłem na fb ,że nie było to udostępnione na stronie internetowej miasta, nie sprostowałem, ale nie byłem obojętny , rozmawiałem z mieszkańcami, chciałem ich dobra i złożyłem stosowne wnioski ....patrz wnioski daniel kulawski : rada miejska- wnioski-kadencja do 2018-daniel kulawski i teraz oceniaj jaki miałem wpływ na realizację moich wniosków, kiedy burmistrzem był Darek
Ela
Ela 12.02.2019, 13:50
Burmistrzem nie jest Darek - TYLKO PAN dr DARIUSZ DĘBICKI, trochę kultury...
Patrzymy z nadzieją w przeszłość i przyszłość ;-) kulawscy
Patrzymy z nadzieją w przeszłość i przyszłość ;-) kulawscy 11.02.2019, 23:05
Wiemy, przeszłość jest niewygodna, jednak gdyby nie Daniel - nie byłoby ulicy Broniewskiego. Odsyłam do lotu w przeszłość ;-)
XO
XO 11.02.2019, 21:27
Typowa sulmierzycka zawiść w komentarzach. Ja dla odmiany życzę samych sukcesów Państwu Kulawskim
Lady XYZ
Lady XYZ 11.02.2019, 21:13
Nie pamiętam dokładnie od ilu lat Pan Daniel Kulawski pełnił obowiązki radnego z okręgu wyborczego nr 6 czyli Wiosny Ludów, Sadownicza, Broniewskiego, może jakiś 8 ? Niemniej w poprzednich kadencjach wybrany został z okręgu można stwierdzić swojej ulicy, swojego miejsca zamieszkania, spośród swoich sąsiadów i co Pan Daniel Kulawski dla tego okręgu przez całe 8 lat uczynił? W mojej ocenie niewiele, Sadownicza prosi się o remont nawierzchni i chodników, Wiosny Ludów również, fakt Broniewskiego ma w końcu po kilkunastu latach kostkę, ale wątpię czy duża była w tym zasługa Pana Daniela.Stąd utracił moje poparcie w ostatnich wyborach i już zapewniam nigdy więcej na tego Pana nie zagłosuje (tym bardziej teraz Panie Danielu z PISu ;) )
PiS
PiS 11.02.2019, 22:20
VIP. Rada miejska.Wnioski, daniel kulawski kadencja do 2018 :sądownicza. Myśliwska. Wiosny ludów . Szatnie . Nigdzie o tym ani słowa😉przypadek. Hejt. Mowa nienawiści . Katolicy .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.02.2019, 19:48
Oj tutaj zapewne odpowiada sam zainteresowany :-)
X
X 11.02.2019, 21:26
Co jest nie tak z ulica Wiosny Ludów?
Z Wiosny L.
Z Wiosny L. 11.02.2019, 22:53
Ta sama sytuacja co z sąsiednimi Wrocławską i Sadowniczą; Co rok dziury na wiosnę w tych samych miejscach i co roku nieprawidłowo naprawione. Co do chodników na Wiosny Ludow dzięki którym można się zimą połamać bo pełno w nich zagłębiem i krzywizny. Sytuację uratowało w zeszłym roku to że firma Promax układając światłowody musiała odtworzyć stan zastany.... I cale nasze szczęście tego nie zrobiła tylko wyrównał trochę krzywizny na chodnikach. Coś jeszcze...?
Hymm.. Tak!
Wypadało by by Pan Daniel przeszedł się ulicą na której co prawda mieszka i porozmawiał z ludźmi wtedy wiedział by jakie są potrzeby a nawet jak by sie Parę razy potknął to nawet i problem by dostrzegł.
Brak słów
Brak słów 11.02.2019, 23:46
Proszę się douczyć , bo o ile dobrze kojarzę Wrocławska to nie okręg p. Daniela ???Mam nadzieję jako mieszkaniec , że każdego Radnego tak wnikliwie mieszkańcy rozliczą z pracy na rzecz miasta. Przeraża mnie fakt , że w tak małej społeczności ludzie zamiast żyć jeden z drugim ,żyją jeden obok drugiego.Wstyd
;-)
;-) 11.02.2019, 23:01
bip-rada miejska-wnioski-daniel kulawski- brak interwencji burmistrza...…..……………………….
Piotrek
Piotrek 11.02.2019, 10:24
Celebryta :)))) A p. Karolina w pracy to tak przez cały czas na fejsie? Zamiast rozliczać innych może pora na siebie?
X
X 10.02.2019, 19:27
Same hejty w komentarzach... Ciekawe czy osoby komentujące potrafiłyby powiedzieć P. Danielowi i P. Karolinie- to w twarz.
Kaja i Daniel
Kaja i Daniel 11.02.2019, 22:59
Zapraszamy do debaty i eksploracji jadu pod nazwiskiem i pod artykułem, bez anonimków!!! Zaznaczam i podkreślam, że nie komentujemy mowy nienawiści i zła płynącego z anominowych, tchórzowskich wpisów.. skala agresji jest ogromna- to straszne, chcecie nas zastraszyć??.zaczynam wątpić w dobro i wolną wolę człowieka.Czy mamy do czynienia z linczem???????Gwoli ścisłości - czas przerwać mowę milczenia - daniel napisał wnioski na wiosny ludów, broniewskiego, sadowniczą ,myśliwską, szatnie na boisku (został tam pomienięty) - jeśli nie wierzycie-odsyłam do bip-rada miejska-wnioski - daniel kulawski - fakt , że bardzo schowane i skomlipowane, i urudnione….. ale jednak istnieje!!! odpowiedź burmistrza-zapytajcie ????????
Martyna
Martyna 12.02.2019, 13:55
Pani Karolino, Nic w BIP - ie nie jest schowane, funkcjonuje jak każda strona gminy czy miasta... specjalnie dla Pani nikt nie zmieni struktury portalu. Nikt nic nie chowa, nic nikt nie komplikuje, nikt nic nie utrudnia.. apeluje aby nie szerzyła Pani propagandy, lincz ?? mowa milczenia ?? mowa nienawiści ?? to właśnie tym posługuje się Pani od początku waszej przegranej z kretesem kadencji.. proszę zabrać się do pracy dla ludzi... a nie głosić "pustych" frazesów... bo tylko pracą można coś osiągnąć nie propagandą
:)
:) 13.02.2019, 11:23
Doskonała płęta brawo!!!!
Aleksander
Aleksander 12.02.2019, 11:33
Napisanie wniosku a wykonanie to 2 różne sprawy :) Można napisać 1000000000000000 wniosków, jednak nie potrafił ich zrealizować, funkcjonując tyle lat w samorządzie nie zrobił nic dla mieszkańców oraz dla swojego okręgu. Poza pobieraniem uposażenia, mało tego nikt z Państwa nigdy nie wsparł finansowo żadnej organizacji. Wynik wyborczy jest adekwatny do poziomu zaangażowania w mieście.. Sulmierzyce to małe miasteczko i tu się POLITYKI nie uprawia... tu się pracuje w samorządzie.
xx
xx 10.02.2019, 19:33
hej X ciekawe czemu sam nie podpisałeś się pod swoim komentarzem ? skoro zarzucasz
Gargamel
Gargamel 10.02.2019, 14:21
Dziwi mnie jedno,że dopuki ,,p.Daniel i p.Kaja" wspólnie zasiadali w urzędzie wszystko było ok,do czasu aż p.Daniel nie wygrał wyborów na burmistrza a pożniej przestał pełnić jakąkolwiek funkcje w urzędzie .To wygląda jakby odwet za to że jego miejsce zajął ktoś inny i że nie miał poparcia ludności...ale czy to oto w tym chodzi,czy im chodzi o dobro mieszkańców czy o swoje własne ?!.. ....bo jako były mieszkaniec Sulmierzyc tak to odbieram ,a ich wpisy na komentarze w sieci są poniżej kultury .....
...z przykrością stwierdzam .....toksycznie się zrobiło....i to tylko dzięki im niestety....
Populista
Populista 10.02.2019, 03:04
Dajmy już spokój. .wybrali...przegrali tyle w temacie. .
Kolega
Kolega 9.02.2019, 20:59
Rok 2019 się dopiero rozkręca ale już można powiedzieć że w kategorii lokalna porażka polityczna roku mozna nazwać decyzję państwa Kulawskich...
Ale to dopiero początek i zapewne mają szansę na poprawę wyniku...W tej kategorii wynik Daniela w wyborach na burmistrza uważam za sukces. .
O wyborach na radnego nie wspominam... powodzenia w budowaniu struktur....



Sam
Sam 9.02.2019, 20:46
Niestety ta decyzja pokazała wszystkim mieszkańcom jacy jesteście w sytuacji gdy nie wszystko układa się po waszej mysli. Porażkę Daniela w wyborach na burmistrza i klęska jako radny...wyzwolila jakąś mega frustrację...chwytacie się teraz wszystkiego aby zaistnieć..przykro na to patrzeć...
Paweł
Paweł 9.02.2019, 18:33
Moim zdaniem pośpieszyli się ze złożeniem deklaracji....nie wiedzieli chyba że pojawi się Wiosna Roberta Biedronia....ale znając ich podejście do sprawy zapewne już niedługo się przepiszą....PO już było...inne ugrupowania-niekoniecznie partyjne też (z tego co pamietam Daniel startował chyba już z kilku opcji....). Dlatego uważam, że to co robią jest mało wiarygodne...liczą tylko na poklask, bycie w centrum uwagi...pęd dowładzy, bycia na piedestale....my celebryci (jak to kiedyś powiedział Daniel)....i tyle w temacie....po prostu żal... ps. Karolina rolnicy wiedzą o różnych dopłatach nie trzeba ich informować na fejsie...ale co masz robić jak będę e-sesje ....
Sulmierzyczanka
Sulmierzyczanka 9.02.2019, 14:05
Żenada... Żali mi Was... Pazerność przysłoniła Wam oczy... Szkoda
ale jaja
ale jaja 7.02.2019, 21:39
Nelli i Jan Maria Rokita bis
KROTOSZYNIAK
KROTOSZYNIAK 7.02.2019, 20:06
TYPOWI KARIEROWICZE. ALE S I A R A !!!
Adam
Adam 7.02.2019, 19:52
O jakim spokoju mowimy? Nie wiem o co chodzi osobie która napisała że dzięki Państwu Kulawskim po zapisaniu się do Pisu będzie spokój? ? Może ktoś minie oświeci? Dla mnie to niezrozumiałe. ..
Anka
Anka 8.02.2019, 06:06
Myślą, że zapisem podbija świat????
ZYX
ZYX 7.02.2019, 18:23
Bardzo dobrze, popieram decyzje Państwa Kulawskich! Wierze, że dzięki nim wreszcie będzie spokój w Sulmierzycach!
Anka
Anka 8.02.2019, 06:07
Podpisała sama zainteresowana???
Ksenia
Ksenia 7.02.2019, 18:39
Spokój? Ha ha...Nie wiem kto to piszę może sami zainteresowani ..czytaj bohaterowie artykułu..Ciekawie co przemawia za takim stwierdzeniem ...ale przyjemniej wiem że czytają co się piszę i o dziwo czas udostępnienia na fejsie zbliżony do komentarza ZYX zbieg okoliczności? Nie sadze
śmiech na sali
śmiech na sali 7.02.2019, 11:53
No to teraz Daniel na asystenta posła i wrócisz go "gry" bo zaproszą na dożynki, zebrania, uroczystości, spotkania... Odczytasz list od posła, dodasz kilka słów od siebie - znowu będziesz wielki.

Pozostałe