Kapela aGain z Krotoszyna wydała płytę

  • 31.01.2019, 13:18 (aktualizacja 02.02.2019 07:34)
  • Sebastian Pośpiech
Kapela aGain z Krotoszyna wydała płytę Podczas czerwcowego koncertu na Dniach Kobylina 2018
27 stycznia krotoszyński zespół rockowy aGain wydał płytę pt. Obudź się, którą można znaleźć na portalach społecznościowych i platformach muzycznych online.

Kapela aGain powstała w Krotoszynie w czerwcu 2015 r. Jej debiut sceniczny miał miejsce 11 grudnia tego samego roku. Gra mocnego, melodyjnego rocka z ciężkimi gitarowymi riffami, opartego o żywiołową sekcję rytmiczną.
Muzycy zadebiutowali u boku aktora Pawła Małaszyńskiego, który występował w Krotoszynie ze swoim zespołem Cochise. Koncertowali w wielu polskich miastach, a ostatnio uczestniczyli w trasie trójmiejskiego składu Milczenie Owiec, wystąpili w Jarocinie i  na największym w Polsce zlocie aut amerykańskich - American Cars Mania. Grali także na jednej scenie z takimi zespołami, jak Video, Luxtorpeda, Hey czy Dżem. Grupę aGain uznano za zespół tygodnia, miesiąca oraz trzeci zespół roku 2016 jednego z największych krajowych portali muzycznych fabrykazespolow.pl.
AGain współpracuje z wieloma artystami. Ostatnim wynikiem współpracy z poznańskim kompozytorem i autorem tekstów Hardym jest utwór Walczę. Do pracy nad klipem zaproszono mistrzynię świata w K1, Różę Gumienną. Obejrzenia go można pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=z_hwWGlK3Mc

Gdzie można posłuchać aGain?

Link to skrótu piosenek online
https://onerpm.com/disco/album?album_number=9199155901

Link do piosenki promującej płytę
https://soundcloud.com/againgroup/again-lustro

Fanpage zespołu
www.facebook.com/againgroup/

 

Sebastian Pośpiech
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe