Pod naszym patronatem. Chłopaki Andrzeja wygrali memoriał Szczepaniaka

  • 12.01.2019, 17:47 (aktualizacja 17.01.2019 09:40)
  • Sebastian Pośpiech
Pod naszym patronatem. Chłopaki Andrzeja wygrali memoriał Szczepaniaka
W sobotnim turnieju im. Andrzeja Szczepaniaka, legendarnego trenera siatkówki z Krotoszyna, o miano najlepszych walczyły 4 drużyny. W zdecydowanej większości w składach występowali byli wychowankowie popularnego "Szczepana".

Przez ponad 5 godzin na parkiecie krotoszyńskiej ósemki nie brakowało siatkarskich emocji,świetnych akcji w ataku i obronie. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z zespołu "Chłopaki Andrzeja", drugie miejsc zajęli siatkarze z ekipy "1986", na trzecim Oldboys Team (roczniki 1979-1983) z redaktorem naczelnym Sebastaniem Pośpiechem w składzie a na czwartym Team Parcelki.

Najlepszym zawodnikiem wybrano Michała Danę (Chłopaki Andrzeja), Pozostałe nagrody indywidualne trafiły do rąk: Dominika Kubeczaka (Parcelki) i Oskara Rakowskiego (Oldboys).

Turniej przy wydatnym udziale sponsorów zorganizowali Wojciech Rost i Piotr Grzempowski. Imprezę otwierał i kończył wicedyrektor SP8 Sławomir Chlebowski.

***

Skład zwycięzców (Chłopaki Andrzeja): Mateusz Augustyniak, Kamil Dana, Michał Dana, Łukasz Karpiewski, Jakub Poczta, Łukasz Poczta, Maciej Wita.

Sebastian Pośpiech

Zdjęcia (71)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe