Omyłka Oliviera Janiaka, gwizdy i baner w Krotoszynie. CIĄG DALSZY SPRAWY

  • 31.12.2018, 11:16 (aktualizacja 31.12.2018 13:03)
  • Redaktor dyżurny
Omyłka Oliviera Janiaka, gwizdy i baner w Krotoszynie. CIĄG DALSZY SPRAWY SPZOZ Krotoszyn Główny budynek Szpitala Powiatowego w Krotoszynie
Wczoraj zamieściliśmy post na temat przejęzyczenia Oliviera Janiaka podczas czwartkowego koncertu "Muzyka wolności" na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Pochodzący z Krotoszyna konferansjer Olivier zapowiedział Marka Woźniaka jako marszałka województwa mazowieckiego. Krotoszyńscy kibice wywiesili na ogrodzeniu szpitala - w imieniu mieszkańców naszego miasta - baner z przeprosinami.

Omyłka Janiaka spotkała się z wygwizdaniem przez część widowni - jak się domyślamy przez środowisko kibolskie. 27 grudnia Poznań i Wielkopolska obchodziły bowiem 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Dodatkowego smaczku sprawie nadali krotoszyńscy kibice Lecha Poznań, którzy samowolnie na jednym z płotów okalających szpital przy ul. Mickiewicza powiesili baner o treści: Krotoszyn przeprasza za Piotra "Oliviera" Janiaka!  W ten sposób nawiązali do faktu, że konferansjer urodził się i uczył w naszym mieście.

Wywieszenie banera spotkało się z licznymi, krytycznymi opiniami czytelników naszego fanpage'a.

Dziś rano otrzymaliśmy oświadczenie SPZOZ w Krotoszynie odcinające się od bezprawnego wywieszenia banera. Oto ono.


Informujemy, że SPZOZ w Krotoszynie nie ma nic wspólnego z banerem samowolnie zawieszonym na opłotowaniu budowy nowej części szpitala przy ul. Mickiewicza, na którym znajdował się napis: Krotoszyn przeprasza za Piotra "Oliviera" Janiaka.
Nikt nie zgłosił się do administracji szpitala by taki baner powiesić. Został on zdjęty przez naszą ochronę.
Informujemy również, że opłotowanie budowy szpitala nie jest miejscem, gdzie można dowolnie wywieszać informacje, reklamy czy inne plakaty bez zgody właściciela terenu, którym jest Starostwo Powiatowe w Krotoszynie.
 

Sławomir Pałasz
rzecznik prasowy SPZOZ w Krotoszynie

 

Redaktor dyżurny

Zdjęcia (2)

Baner zawisł na ogrodzeniu budowy nowego szpitala i został następnie usunięty przez ochronę obiektu
Olivier Janiak w czasie odwiedzin swojej szkoły w Krotoszynie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krotosz
Krotosz 2.01.2019, 15:30
Może zacznijmy że on jest Piotr a nie Olivier
Krotoszynianin na obczyźnie
Krotoszynianin na obczyźnie 2.01.2019, 10:21
Baner to pomysł kilku osób, więc to nie całe miasto przeprasza. Ludzką rzeczą jest się pomylić, ale żeby z tego robić taki szum to spora przesada...

Pozostałe