Tragiczna śmierć  dwóch osób

  • 30.12.2018, 22:57
  • (popi)
Tragiczna śmierć  dwóch osób S.KALAK
Dzisiaj wieczorem na terenie prywatnej posesji w Kaniewie (gm. Koźmin Wlkp.) znaleziono ciało 40-latka. Mężczyzna najprawdopodobniej powiesił się. Z kolei w Krotoszynie nagle zmarła kobieta.

Dzisiaj ok. godz. 20.00 członek rodziny powiadomił policję o zgonie 40-latka. – Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Na miejsce przyjechał prokurator oraz lekarz. Przeprowadzono oględziny ciała przy udziale technika kryminalistyki – mówi krótko rzecznik policji w Krotoszynie, asp. Piotr Szczepaniak. Na miejscu pracowali również policjanci.  Wstępnie wykluczono udział osób . Nieoficjalnie ustaliliśmy, że mężczyzna powiesił się w domu.

Natomiast tuż po 21.00 miejscowe służby wezwano do otwarcia mieszkania na ul. Floriańskiej w Krotoszynie. Na miejscu zastano starszą kobietę, która nie dawał oznak życia. Strażacy sprawdzili mieszkanie pod kątem występowania tlenku węgla. – Takiego zagrożenia nie stwierdzono- wyjaśnia kpt. Tomasz Patryas rzecznik straży pożarnej.  Śmierć nastąpiła prawdopodobnie z przyczyn naturalnych.

(popi)

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe