Przejęzyczenie Oliviera Janiaka, gwizdy i baner w Krotoszynie

  • 30.12.2018, 17:51 (aktualizacja 31.12.2018 13:02)
  • Redaktor dyżurny
Przejęzyczenie Oliviera Janiaka, gwizdy i baner w Krotoszynie epoznan.pl Baner zawisł na ogrodzeniu szpitala w Krotoszynie
W czasie czwartkowego koncertu Muzyka wolności na Stadionie Miejskim w Poznaniu konferansjer Olivier Janiak przejęzyczył się i Marka Woźniaka zapowiedział jako marszałka województwa mazowieckiego.

Szybko poprawiła go partnerka Grażyna Torbicka, co jednak zostało wygwizdane przez widzów, którzy tego dnia – jak widać – byli szczególnie uwrażliwieni na punkcie swojej rocznicy. 27 grudnia Poznań i Wielkopolska obchodzą bowiem 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.


To jednak nie koniec gafy Janiaka, której dodatkowego wymiaru nadano w naszym mieście, gdzie Janiak urodził się i spędził szkolne lata. Na jednym z płotów okalających szpital w Krotoszynie pojawił się baner o treści: Krotoszyn przeprasza za Piotra "Oliviera" Janiaka! 


Kto go wywiesił? Najprawdopodobniej osoby związane z kibicami Lecha Poznań. Sęk w tym, że wielu krotoszynian w ogóle nie wie, o co chodzi, a ponadto nikt się ich nie pytał, czy chcą przepraszać za – bądź co bądź – zwykłą wpadkę.


A Wy co sądzicie na ten temat?

 

Redaktor dyżurny

Zdjęcia (1)

Olivier Janiak w swoim mieście
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AA
AA 3.01.2019, 16:40
Ktoś tu powinien wyciagnąć kija z poopy. To tylko nieszczęśliwa pomyłka przy pracy, a nie celowe działanie. A poza tym nikt nie ma obowiązku bycia lokalnym patriotą i nie powinno się nikogo za to piętnować. Ma prawo facet czuć się nawet warszawiakiem, bo tam spędził większość swojego życia. Nawet by mnie to nie zdziwiło, bo jak widać Warszawa dała Janiakowi karierę a Krotoszyn sponsoruje jedynie obciach.
Dw
Dw 2.01.2019, 20:11
Ja się dziwię że tego durnego plakatu nikt nie ściągnął jeszcze.
AAA
AAA 30.12.2018, 20:17
Każdemu wpadka się zdarza i niech przeprasza za nią sam.
Ciekawe czy władze szpitala też przepraszają że baner wisi na płocie lecznicy?
Zuzanna
Zuzanna 30.12.2018, 20:10
Zazdrość jest straszna. ?
Krotoszyniak
Krotoszyniak 10.01.2019, 12:17
Tylko czego mu zazdrościć? ksywki? pudru na gębie? Czy moze karnetu na stolarkę?
Ela
Ela 30.12.2018, 19:34
Nie życzę sobie, żeby ktoś wypowiadał się w moim imieniu. Jestem krotoszynianką i " nie przeparaszam za Piotra Oliwiera Janiaka". Pewnie ten Pan widoczny na zdjęciu w kapturze ( Robin Hood?! :) ), poradziłby sobie lepiej przed publicznością. Chciałam napisać, że wstyd mi za tego Pana jakże dzielnie trzymającego racę w swych walecznych dłoniach, ale to On powinien się wstydzić. Ja mam po prostu dość tych pseudopatriotów, którzy w dodatku wypowiadają się w moim imieniu.

Pozostałe