McDonald’s w Krotoszynie już otwarty

  • 21.12.2018, 12:34 (aktualizacja 22.12.2018 10:45)
  • Sebastian Pośpiech
McDonald’s w Krotoszynie już otwarty S.KALAK Właścicielka krotoszyńskiej restauracji Justyna Lisiecka z mężem i burmistrzem Franciszkiem Marszałkiem po przecięciu wstęgi
21 grudnia u zbiegu ulic Benickiej i Mickiewicza w Krotoszynie otwarto 419 restaurację sieci McDonald’s w Polsce. Lokal prowadzi Justyna Lisiecka z mężem Przemysławem, którzy mają jeszcze 4 inne restauracje w Polsce.

- Przede wszystkim dziękuję pracownikom, których mam obecnie 46. Dodam, że docelowo chcemy zatrudnić do 70 osób  - stwierdziła pani Justyna. Podkreśliła, że stawia na dobrą atmosferę w pracy. – Jestem Dolnoślązaczką, ale mam nadzieję, że swoją lojalnością i pracowitością oraz współpracą ze wszystkimi Wami będę móc się nazywać Wielkopolanka i krotoszynianką  - powiedziała.

Podziękowania i gratulacje złożyli obecni na uroczystym otwarciu burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek i starosta krotoszyński Stanisław Szczotka. – Brakowało u nas McDonald's i cieszymy się, że przed świętami udało się otworzyć – powiedział, życząc właścicielom rozwoju.  

Gości częstowano kawą i ciastami. Przedstawiciele sieci i pracownicy oprowadzili ich po całej restauracji, pokazując lokal od kuchni.

O godz. 11.00 lokal otworzył swoje podwoje przed wszystkimi mieszkańcami, oferując ciekawe atrakcje i promocje. Aż do północy restauracja cały czas była pełna klientów.

Sebastian Pośpiech

Zdjęcia (31)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krotoszynianin na obczyźnie
Krotoszynianin na obczyźnie 2.01.2019, 10:30
McDonald's w wielu miejscach jest traktowany jako ostatnia opcja żeby tam coś zjeść. Z pewnością nie jest to restauracja i nie ma co przesadzać z hucznym ogłaszaniem jako niezwykle ważne wydarzenie dla miasta. Krotoszyn ma wiele innych miejsc i lokali gastronomicznych, które są cenione wśród lokalnej społeczności. Rodzice powinni szczególnie uczulać swoje pociechy na ograniczanie korzystania z fast food-ów takich jak McDonald's. Warto przy tej okazji obejrzeć ciekawy dokument z 2004 roku, który był nominowany do Oscara - "Super size me" - który pokazuje jakie szkody może wyrządzić człowiekowi nadmierne spożywanie posiłków w tego typu lokalach...
Krotoszynianka
Krotoszynianka 30.12.2018, 00:20
Żenada! Bo w Krotoszynie brakowało tego typu fast food “restauracji”? Naprawde? Teraz szkolne dzieciaki beda oszczedzaly złotowki - kieszonkowe od rodzicow zeby pojsc po szkole na Big Maca? A rodziny za punkt kulminacyjny niedzielnej aktywnosci uznaja wizyte w owej “ restauracji” z pociechami po Happy Meal? Społeczenstwo juz od dawna robi sie bardziej otyłe, walka ze slodyczami w szkolnych sklepikach w pełnym trybie ale co tam, dołòzmy im jeszcze ‘fast food’a’ bo absolutnie niczego innego w Krotoszynie nam juz nie potrzeba ? A na koniec - ktokolwiek nazywa M’donalds “restauracja” powinien zastanowic sie nad tym co pisze...
Ciekawy
Ciekawy 21.12.2018, 17:22
Czy nie uważacie, że pojawienie się oficjeli krotoszyńskich na otwarciu prywatnego przedsiębiorstwa typu McDonald, jest delikatnie mówiąc żenująca? Dlaczego Burmistrza i Starosty nie ma na otwarciach biznesów krotoszyniaków? Np. gdy otwierało się Bistro Tapas lub ostatnio Burgerowania "Na rogu"? Myślę, że lepiej wspierać lokalne działalności niż międzynarodową sieć. Chyba, że jedynym celem pojawienia się na otwarciu McDonalda było skorzystanie z szumu jaki wytworzył się wokół otwarcia tego baru?
Doinformowany
Doinformowany 23.12.2018, 19:23
A czy na otwarcie np. burgerowni na rogu krotoszyńscy oficjele dostali zaproszenie bo z tego co się ortientuje tego typu władze chodzą tam gdzie zostają zapraszani.... może warto najpierw dowiedzieć się u źródła zanim zacznie się dodawać komentarze.
A89
A89 21.12.2018, 18:07
Jestem dokładnie tego samego zdania. Nie ma Ich tam gdzie być powinni/ być wypada, tylko tam gdzie hałas i szum
jony
jony 21.12.2018, 12:54
Mają flaczki wieprzowe?
LOL
LOL 22.12.2018, 00:58
Nie, ale bigos jest !!!

Pozostałe