Copywriterka freelancerka - szukam zleceń

Witam,

mam na imię Renata i pomagam ludziom, tworząc teksty, które angażują!

[ARTYKUŁY]

Każdy z nas został obdarzony wyjątkowym talentem. Jeśli chodzi o mnie, jest to pisanie! Tworzę artykuły na strony internetowe czy blogi. Jako copywriter i freelancer pracuję już ponad 5 lat, jednak smykałkę do pisania poruszających tekstów odkryłam w sobie już w liceum. Wówczas tworzyłam materiały do szkolnej gazetki, o których było głośno w całej szkole!

[OPISY PRODUKTÓW, TEKSTY DO NEWSLETTERÓW I NIE TYLKO]

Czy wiesz, że aby zwiększyć sprzedaż produktów w sklepie internetowym, trzeba zainwestować w unikalne i wciągające opisy? Nie masz pomysłu jak je napisać? Z przyjemnością Ci w tym pomogę!

[PROWADZENIE BLOGÓW]

Komunikacja z klientami, dialog z nimi oraz budowanie społeczności skupionej wokół danej marki. Oto tylko kilka powodów, dla których warto prowadzić firmowy blog w każdej firmie, niezależnie od branży. Nie masz czasu na prowadzenie firmowego bloga? Albo nie wiesz, w jaki sposób komunikować się z fanami Twojej marki? A może wiesz, co chciałbyś przekazać, ale nie masz pojęcia, w jakie słowa ubrać swoją wypowiedź?

=>> POZNAŁAM TAJNIKI SEO=>> PISZĘ PROSTYM I ZROZUMIAŁYM JĘZYKIEM - CHODZI O TO, BY LUDZIE ROZUMIELI, CO CZYTAJĄ=>> TEKSTY DOPASOWANE DO BRANŻY I OKOLICZNOŚCI

To tylko kilka problemów, które mogę pomóc Ci rozwiązać. Zaufaj mi i zrzuć ze swoich barków żmudny obowiązek pisania... dla mnie będzie to prawdziwa przyjemność!Wystawiam FVAT

 

Zapraszam do współpracy! Mail: [email protected]


Zdjęcia (1)